Přeskočit na navigaci
Technoplast Bohemia s.r.o.Technoplast Bohemia s.r.o.

Plastová okna

Profily

88plus

88plus - revoluce v plastových oknech

KÖMMERLING 88plus je nový okenní systém a představuje takový stupeň ve vývoji okenních profilů z umělé hmoty, jaký doposud ještě nebyl dosažen. Je to inteligentní celková konstrukce nové generace profilů se stevební hloubkou 88mm, která přináší mimořádné zlepšení hodnot tepelné a zvukové izolace pro větší bezpečí a hospodárnost. KÖMMERLING 88plus znamená špičkový produkt, který byl vytvořen pro novou kvalitu stavění a bydlení – pro exkluzivní okna.

Koeficient prostupu tepla celým oknem Uf=0,8 W/m2K ( při zasklení 0,6 W/m2K ). Exklusivní provedení profilů se středovým těsněním - vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy. Hloubka profilace 88 mm. Šestikomorový systém.

 

Eurofutur Classic

EuroFutur Classic - nový okenní systém pro vysoké nároky na funkčnost a design

EuroFutur Classic představuje nový vícekomorový systém se stavební hloubkou 70 mm pro výrobu plastových oken. Technickým znakem je inovativní ocelová výztuha, chráněná průmyslovým vzorem, s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi.

EuroFutur Classic je k dostání ve dvou provedeních:

Varianta se standardním křídlem se vyznačuje zvláště přímočarým designem, který se neřídí pouze krátkodobými trendy a dokonale se tak hodí ke všem stylům fasád také u starých staveb.
Hodnota tepelné izolace Uf = 1,4 W(m2K) umožňuje dosáhnout standardy nízkoenergetických domů již ve spojení s cenově výhodnými dvojskly.

Provedení s vystouplým křídlem svým výrazným designem a širokou obvodovou fasetou zcela odpovídá modernímu vnímání stylu. Díky svým přídavným izolačním komorám nabízí tato varianta navíc ještě vyšší tepelnou izolaci (Uf = 1,3 W(m2K)).

Díky svým četným profilům rámů, křídel, příčníků a štulpovým profilům nabízí tento systém téměř neomezené možnosti konstrukcí a tvarů.

Vysokým požadavkům odpovídá také v oblasti zvukové izolace a ochrany proti vloupání. Již při použití standardních skel je hluk snížen na 1/10. Kování, montovaná v systému profilu a pevně sešroubovaná s ocelovou výztuhou, zajišťují vysokou základní bezpečnost. Okna tříd odolnosti WK1 a WK2 jsou rovněž možná.

 

Eurofutur Elegance

EuroFutur Elegance - nový okenní systém pro vysoké nároky na funkčnost a design

EuroFutur Elegance - nový vícekomorový systém se stavební hloubkou 70 mm - definuje novou estetiku u plastových oken. Svými elegantními zaobleními rámů a křídel vyzařuje EuroFutur Elegance silnou osobitost a poutá na sebe pozornost. I "nudné" fasády dokáže tento systém opticky zhodnotit a nechat zazářit v novém lesku.
Díky svým četným profilům rámů, křídel, příčníků a štulpovým profilům nabízí tento systém téměř neomezené možnosti konstrukcí a tvarů.

Také po technické stránce je EuroFutur Elegance top-systémem. Hlavním znakem je inovativní, maximálně dimenzovaná ocelová výztuha s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Hodnota tepelné izolace Uf = 1,4 W(m2K) umožňuje dosáhnout standardy nízkoenergetických domů již ve spojení s cenově výhodnými dvojskly.

Výhodnou investicí je tento systém také v oblasti zvukové izolace a ochrany proti vloupání. Již při použití standardních skel je hluk snížen na 1/10. Kování, montovaná v systému profilu a pevně sešroubovaná s ocelovou výztuhou, zajišťují vysokou základní bezpečnost. Okna tříd odolnosti WK1 a WK2 jsou rovněž možná.

Plastové dveře

EuroFutur Classic

EuroFutur Classic je nový  systém se stavební hloubkou 70 mm pro výrobu vysoce kvalitních plastových vchodových dveří.

EuroFutur Classic se vyznačuje přímočarým designem, který se neřídí pouze krátkodobými trendy a dokonale se tak hodí ke všem stylům fasád také u starých staveb. Systém nabízí téměř neomezené možnosti konstrukcí a tvarů při výrobě vstupních a terasových dveří, a to se zcela osobitým aspektem: díky použití systémů příček, půlkruhových, plochých a lomených oblouků a velkému množství různých výplní vchodových dveří lze realizovat rozličné styly.

Technickým znakem je maximálně dimenzovaná ocelová výztuha, která je zárukou vysoké stability. Speciální izolační komory zajišťují velmi dobrou tepelnou izolaci.

Vchodové dveře vyrobené s EuroFutur Classic poskytují účinnou ochranu proti vloupání. Velkoryse dimenzované pravoúhlé ocelové výztuhy vytváří pevný uzavřený rám. Rohy křídel jsou zesíleny svařenými rohovými spojkami.

 

EuroFutur Elegance

EuroFutur Elegance je nový systém se stavební hloubkou 70 mm pro výrobu vysoce kvalitních plastových vchodových dveří.

EuroFutur Elegance je systém, který díky výrazným zaoblením svých profilů křídel vyzařuje nezaměnitelnou osobitost. Systém nabízí téměř neomezené možnosti konstrukcí a tvarů při výrobě vstupních a terasových dveří, a to se zcela osobitým aspektem: díky použití systémů příček, půlkruhových, plochých a lomených oblouků a velkému množství různých výplní vchodových dveří lze realizovat rozličné styly.

Technickým znakem je maximálně dimenzovaná ocelová výztuha, která je zárukou vysoké stability. Speciální izolační komory zajišťují velmi dobrou tepelnou izolaci.

Vchodové dveře vyrobené s EuroFutur Elegance poskytují účinnou ochranu proti vloupání. Velkoryse dimenzované pravoúhlé ocelové výztuhy vytváří pevný uzavřený rám. Rohy křídel jsou zesíleny svařenými rohovými spojkami.

Hliníková okna a dveře

Výrobky z hliníku pro nás vyrábí firma REMIX s.r.o.

www.remix-cv.cz

tel : 775 980 795 Bc. Jan Minařík

Venkovní rolety

Na žádném domě by neměly chybět venkovní předokenní rolety. Je mnoho dobrých důvodů proč tyto rolety instalovat právě u Vás:

  • snižují náklady na energii o více jak 40%
  • zabraňují škodám způsobeným silným větrem nebo bouří
  • ochrání Vás před nezvanými návštěvníky
  • umožní Vám klidný spánek bez rušivých okolních vlivů

Nabízíme kompletní sortiment předokenních a nadokenních rolet jak pro novostavby tak pro dodatečnou montáž.

Použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního PVC (se zárukou na stálost barvy) nebo velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou izolační pěnou) , a zpracováním nejmodernějšími  výrobními technologiemi Vám nabízíme vysokou kvalitu a trvanlivost našich výrobků. Předokenní a nadokenní rolety nabízíme v široké škále barev.

Žaluzie

Žaluzie na plastová a dřevěná okna pro vás dodáváme ve spolupráci s firmou ROLUX. Pro ukázku několik nejpoužívánějších typů.

EURO Design

Popis :

Žaluzie na plastová a EURO okna, určená k montáži do rámu s plochou krycí lištou a vnějšími krytkami.

                          

EURO Style

Popis

Žaluzie EURO STYLE vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty. Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem. Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

                            

EURO Brilant wood line

Popis:

Žaluzie na plastová a EURO okna, určená k montáži do rámu okna. Lamely jsou provedeny v dokonalé imitaci dřeva, jak tónem zabarvení, tak věrným žilkováním dřeva. Všechny profily jsou potaženy Renolitovou fólií.
Technicky je základ Wood line Brilant postaven na mechanice žaluzie Euro Brilant. Ovládání je velice snadné a jednoduché a veškerá manipulace je prováděna pomocí kuličkového řetízku, který naklápí lamely do požadované polohy a současně celou žaluzii vytahuje. K fixování žaluzie slouží fixační struny které jsou uchyceny v rámu okna fixačním kolíčkem. Všechny uchycovací komponenty jsou skryty oku, takže nedochází k narušování estetického dojmu.

EURO Brilant nature line

Popis:

Žaluzie je v základu stejná jako Wood Line Brilant, s rozdílem v použití lamel. Ty mají jemně odlišnou strukturu a barvu. Rozdíl je také v krycí liště, která je u tohoto provedení z hliníkové lamely v imitaci dřeva.

 

Sítě proti hmyzu

Sítě jsou nedílnou součástí dnešních oken, které Vám zpříjemní Vaše bydlení.

Pevné sítě

Nejčastější řešení ochrany proti hmyzu a komárům. Síť je vyrobena z hliníkového předpjatého profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, což ji dodává dlouholeté trvanlivosti. Síť je možno uchytit buď na obrtlíky, nebo v případě plastových oken na Z háčky, které umožňují uchycení sítě na okno bez jakéhokoli vrtání.

Rolovací sítě

Tam kde je nutné se dostat z okna je třeba volit rolovací síť. Celá konstrukce sítě je z hliníkového profilu, které odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Dveřní sítě

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného hliníkového profilu. Dveře jsou opatřeny samozavýratelnými panty, popřípadě okopovou s středovou lištou.

Vrata

Výklopná garážová vrata

Osvědčují se již více než 40 let. BERRY – vrata spojují vysokou kvalitu a vyzrálou techniku s dokonalým vzhledem. Jsou vhodná pro jednoduché, dvojité či řadové garáže. Existují v mnoha normovaných a atypických velikostech, s vedlejšími dveřmi stejného vzhledu jako vrata, s komfortním pohonem a dálkovým ovládáním. V mnoha volitelných motivech: Ocelová vratová křídla z pozinkovaného materiálu svisle nebo vodorovně drážkovaného, nebo se vzorem kosočtverce, se zajímavými kazetami nebo v dřevěném provedení (severský smrk, hemlock).

Sekční vrata ETE/EPU

Sekční garážová vrata se dodávají ve dvou atraktivních motivech a dvou provedeních: jednostěnná vrata ETE/EPU a dvoustěnná vrata ETE/EPU vypěněná polyuretanovou pěnou. Díky vysokému stupni automatizace a standardizace při výrobě a díky omezenému výběru provedení může Hörmann tato kvalitní vrata nabídnout za velmi atraktivní ceny. Pěkná, bezpečná a komfortní. Sekční vrata Hörmann se vyznačují exkluzivním vzhledem a dlouhodobou funkčností a odpovídají již nyní budoucím bezpečnostním normám EU. Pro více pohodlí a komfortu je nabízen v této sérii i nový pohon garážových vrat ProMatic!