Přeskočit na navigaci
Technoplast Bohemia s.r.o.Technoplast Bohemia s.r.o.

Plastová okna

Profily

88plus

88plus - revoluce v plastových oknech

KÖMMERLING 88plus je nový okenní systém a představuje takový stupeň ve vývoji okenních profilů z umělé hmoty, jaký doposud ještě nebyl dosažen. Je to inteligentní celková konstrukce nové generace profilů se stevební hloubkou 88mm, která přináší mimořádné zlepšení hodnot tepelné a zvukové izolace pro větší bezpečí a hospodárnost. KÖMMERLING 88plus znamená špičkový produkt, který byl vytvořen pro novou kvalitu stavění a bydlení – pro exkluzivní okna.

Koeficient prostupu tepla celým oknem Uf=0,8 W/m2K ( při zasklení 0,6 W/m2K ). Exklusivní provedení profilů se středovým těsněním - vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy. Hloubka profilace 88 mm. Šestikomorový systém.

 

Eurofutur Classic

EuroFutur Classic - nový okenní systém pro vysoké nároky na funkčnost a design

EuroFutur Classic představuje nový vícekomorový systém se stavební hloubkou 70 mm pro výrobu plastových oken. Technickým znakem je inovativní ocelová výztuha, chráněná průmyslovým vzorem, s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi.

EuroFutur Classic je k dostání ve dvou provedeních:

Varianta se standardním křídlem se vyznačuje zvláště přímočarým designem, který se neřídí pouze krátkodobými trendy a dokonale se tak hodí ke všem stylům fasád také u starých staveb.
Hodnota tepelné izolace Uf = 1,4 W(m2K) umožňuje dosáhnout standardy nízkoenergetických domů již ve spojení s cenově výhodnými dvojskly.

Provedení s vystouplým křídlem svým výrazným designem a širokou obvodovou fasetou zcela odpovídá modernímu vnímání stylu. Díky svým přídavným izolačním komorám nabízí tato varianta navíc ještě vyšší tepelnou izolaci (Uf = 1,3 W(m2K)).

Díky svým četným profilům rámů, křídel, příčníků a štulpovým profilům nabízí tento systém téměř neomezené možnosti konstrukcí a tvarů.

Vysokým požadavkům odpovídá také v oblasti zvukové izolace a ochrany proti vloupání. Již při použití standardních skel je hluk snížen na 1/10. Kování, montovaná v systému profilu a pevně sešroubovaná s ocelovou výztuhou, zajišťují vysokou základní bezpečnost. Okna tříd odolnosti WK1 a WK2 jsou rovněž možná.

 

Eurofutur Elegance

EuroFutur Elegance - nový okenní systém pro vysoké nároky na funkčnost a design

EuroFutur Elegance - nový vícekomorový systém se stavební hloubkou 70 mm - definuje novou estetiku u plastových oken. Svými elegantními zaobleními rámů a křídel vyzařuje EuroFutur Elegance silnou osobitost a poutá na sebe pozornost. I "nudné" fasády dokáže tento systém opticky zhodnotit a nechat zazářit v novém lesku.
Díky svým četným profilům rámů, křídel, příčníků a štulpovým profilům nabízí tento systém téměř neomezené možnosti konstrukcí a tvarů.

Také po technické stránce je EuroFutur Elegance top-systémem. Hlavním znakem je inovativní, maximálně dimenzovaná ocelová výztuha s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Hodnota tepelné izolace Uf = 1,4 W(m2K) umožňuje dosáhnout standardy nízkoenergetických domů již ve spojení s cenově výhodnými dvojskly.

Výhodnou investicí je tento systém také v oblasti zvukové izolace a ochrany proti vloupání. Již při použití standardních skel je hluk snížen na 1/10. Kování, montovaná v systému profilu a pevně sešroubovaná s ocelovou výztuhou, zajišťují vysokou základní bezpečnost. Okna tříd odolnosti WK1 a WK2 jsou rovněž možná.