Přeskočit na navigaci
Technoplast Bohemia s.r.o.Technoplast Bohemia s.r.o.

Plastové dveře

EuroFutur Classic

EuroFutur Classic je nový  systém se stavební hloubkou 70 mm pro výrobu vysoce kvalitních plastových vchodových dveří.

EuroFutur Classic se vyznačuje přímočarým designem, který se neřídí pouze krátkodobými trendy a dokonale se tak hodí ke všem stylům fasád také u starých staveb. Systém nabízí téměř neomezené možnosti konstrukcí a tvarů při výrobě vstupních a terasových dveří, a to se zcela osobitým aspektem: díky použití systémů příček, půlkruhových, plochých a lomených oblouků a velkému množství různých výplní vchodových dveří lze realizovat rozličné styly.

Technickým znakem je maximálně dimenzovaná ocelová výztuha, která je zárukou vysoké stability. Speciální izolační komory zajišťují velmi dobrou tepelnou izolaci.

Vchodové dveře vyrobené s EuroFutur Classic poskytují účinnou ochranu proti vloupání. Velkoryse dimenzované pravoúhlé ocelové výztuhy vytváří pevný uzavřený rám. Rohy křídel jsou zesíleny svařenými rohovými spojkami.

 

EuroFutur Elegance

EuroFutur Elegance je nový systém se stavební hloubkou 70 mm pro výrobu vysoce kvalitních plastových vchodových dveří.

EuroFutur Elegance je systém, který díky výrazným zaoblením svých profilů křídel vyzařuje nezaměnitelnou osobitost. Systém nabízí téměř neomezené možnosti konstrukcí a tvarů při výrobě vstupních a terasových dveří, a to se zcela osobitým aspektem: díky použití systémů příček, půlkruhových, plochých a lomených oblouků a velkému množství různých výplní vchodových dveří lze realizovat rozličné styly.

Technickým znakem je maximálně dimenzovaná ocelová výztuha, která je zárukou vysoké stability. Speciální izolační komory zajišťují velmi dobrou tepelnou izolaci.

Vchodové dveře vyrobené s EuroFutur Elegance poskytují účinnou ochranu proti vloupání. Velkoryse dimenzované pravoúhlé ocelové výztuhy vytváří pevný uzavřený rám. Rohy křídel jsou zesíleny svařenými rohovými spojkami.