Přeskočit na navigaci
Technoplast Bohemia s.r.o.Technoplast Bohemia s.r.o.

Žaluzie

Žaluzie na plastová a dřevěná okna pro vás dodáváme ve spolupráci s firmou ROLUX. Pro ukázku několik nejpoužívánějších typů.

EURO Design

Popis :

Žaluzie na plastová a EURO okna, určená k montáži do rámu s plochou krycí lištou a vnějšími krytkami.

                          

EURO Style

Popis

Žaluzie EURO STYLE vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty. Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem. Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

                            

EURO Brilant wood line

Popis:

Žaluzie na plastová a EURO okna, určená k montáži do rámu okna. Lamely jsou provedeny v dokonalé imitaci dřeva, jak tónem zabarvení, tak věrným žilkováním dřeva. Všechny profily jsou potaženy Renolitovou fólií.
Technicky je základ Wood line Brilant postaven na mechanice žaluzie Euro Brilant. Ovládání je velice snadné a jednoduché a veškerá manipulace je prováděna pomocí kuličkového řetízku, který naklápí lamely do požadované polohy a současně celou žaluzii vytahuje. K fixování žaluzie slouží fixační struny které jsou uchyceny v rámu okna fixačním kolíčkem. Všechny uchycovací komponenty jsou skryty oku, takže nedochází k narušování estetického dojmu.

EURO Brilant nature line

Popis:

Žaluzie je v základu stejná jako Wood Line Brilant, s rozdílem v použití lamel. Ty mají jemně odlišnou strukturu a barvu. Rozdíl je také v krycí liště, která je u tohoto provedení z hliníkové lamely v imitaci dřeva.